"Všetko je tak, ako má byť"
Viacerí asi viete, prečo ste sem prišli. Koľko ste toho o mne počuli? O mojich foteniach, o mojich fotokluboch, akciách, víziách, videách ... Mohol by som teraz začať hádzať neuveriteľné počty ... ale myslím si, že je to strata času. Ten, kto vidí a chápe, to už dávno pochopil, ten kto nechce, tak pre neho čas strácať už nebudem. 
Myslím si, že tie moje ideály zo mňa urobili to čo som, vždy som sa snažil byť ten správny, ale po mojej prezívke "Anjel" som si dal druhú: "Fallen (zatratený)"  Boloto pred 20-timi rokmi, ale už vtedy som vedel, že vravieť pravdu a nebyť hajzel, bude troška tažšie a celkom mi to nabúra moju cestu cez tento dokonalý svet, ktorý nemá žiadne chyby. 
Slováci nesklamali, zas a opäť sa zachovali ako ludia ktorí sú nachystaný len brať, ohovárať, ojebávať ... a toto bude asi moja najväčšia stena, medzi mnou a svojou krajinou, mentalitou... Už mám toho plné zuby, kapitulujem, buďte majstri sveta, bodajte sa do chrbátov koľko sa zmestí, ja už vidím iný svet. 
Asi veľa píšem, ale asi mám čo povedať, Vy, ktorí ste pri mne stáli, viete - nič nebolo nemožné, všetko sa dalo a všetko bolo realizovateľné a až veľmi jednoduché. Rád by som videl, že po mne príde niekto, kto bude mať snahu to tu zmeniť k lepšiemu, nie na tom zbohatnúť, ale..., radšej už mlčím... Hry na fb, ako byť lepší a krajší nemám čas a energiu hrať. 
Som Mio Fallen... a nebál som sa zmeniť svet, môj ... a zopár ľudí okolo mňa