Vlog o odovzdávaní fotiek, o pózovaní modeliek
Pred akciou Farebné svietenie 3 som mal takýto preslov, je tu hlavne preto, lebo jednak modelky chcú fotky od fotografov a taktiež si dokážu fotografov vyberať podľa toho ako komunikujú a koľko vedia.
back inTime - naspäť v Čase - ohliadnutie sa za foteniami ktoré boli roky vzad
Nastal čas sa troška ohliadnuť späť, pozrieť sa čo som vytváral presne v tomto čase, ale zopár rokov vzad. Prajem pekné pozeranie
Ako som upravoval fotenie s gitarou, lightroom úpravy, Mio Fallen
Čaute, prinášam video ktoré je prvé svojho druhu. Opisujem ako postupujem pri úpravách v Lightroome, opisujem svoj postoj k úpravám, prečo ich robím, nerobím atď. Ak máte záujem o personálne ws ohľadne fotenia alebo môjho postprocesu, napíšte mi.
Nitrianske svadobné dni 2020, Vlog, nastavenie svetiel a prosba pre profíkov
Toto video je troška drzé, ale hovorí o tom, prečo sa ja nenazývam profíkom, aj keď mám väčšinou x-krát viac skúseností, rozhodnosti a o predstavivosti a kreativite pomlčím.  
Toto video je o vás milí profíci, hanbite sa aspoň tak, ako sa ja hanbím za vás! 
projekt KVETY, fotenie a výber fotiek
Video zachytáva posledné fotenie s kvetom, kde sme vyberali spomedzi 49 fotiek tie najlepšie a následne sme prihodili ešte jednu z predošlých. Celý proces funguje tak, že nafotíme cca 40 fotiek, sadneme pri pc, vytriedime, zistíme čo bolo najlepšie, čomu sa treba vyvarovať a ideme znova fotiť... a toto sa opakuje po dobu keď už sme spokojný s výsledkom.
Kvety, aprílová téma a stanovy Nitrianskych fotografov
Ako sa vyberali fotky a riešilo sa toho viac, ešte v mojom klube.
Fotenie portrétu s ľaliou, Mio Fallen
Takže prvýkrát idem s kožou na trh. Načrtávam ako postupujem a hlavne uvažujem pri fotení, konkrétne som si zobral jedno z posledných fotení. 
Ak sa Vám video páči, zdieľajte, komentujte, vo videu sú len moje aktuálne osobné názory, spôsob ktorým retušujem v lightroome. 
Back to Top