Určite všetci viete, že organizujem tucet akcií, sám proste nefotím, obklopujem sa ľuďmi, vzdelávam a spájam. V posledných dvoch rokoch sa snažím nahrávať backstage na akciách ako video, takto ľuďom prinášať to čo sa dialo a ako to vyzeralo. V tejto sekcii sú videá, ktoré nemusia byť označené len pre dospelých. 
------
Ženy! Slečny! Tolko inšpirácie ktoré nám dokážu dať a prevažne k tomu netreba oblečenie. 
Videá sú v kvalite 640px, vo vysokých kvalitách ich nájdete v 18+ a na patreone a v budúcnosti na onlyfans. Ďakujem za to, že ma podporujete :)  
------
Moje názory na jednom mieste. Rozoberám rôzne témy, v budúcnosti sa tejto skupine videí budem venovať viac. 
------
Testovať treba, uvažovať o veciach tiež! V tejto dobe, keď ku vám každý z youtube prehovára ako veci fungujú, aké je najlepšie nastavenie, aký je najlepší foťák, objektív a v 80% sú to len sprosté žvásty, ľudia ktorí to dávajú do pľacu idú len s prúdom, bez uvažovania a porovnávania si vecí, ich recenzie sú vlnou debility a ja som viackrát na tieto "rozumné a skvelo mienené rady" doplatil kúpou totálne nepoužiteľných vecí. 
Moje recenzie a testy budú preto nechávať priestor na vaše uvažovanie o probléme, produkte, budem skôr hľadať problémy na veciach ako slepo vychvaľovať nejaké značky. 
------
Myslím si, že je potrebné aby ste videli, že video som si nevymyslel pred rokom. Skúsim tam podávať z každého rožku trošku, treba brať ale aj ohľad na to, že niektoré videá sú aj 15 rokov staré!  Odvtedy som sa posunul fakt niekde , nabral nové vedomosti, skúsenosti, mnoho vecí sa usporiadalo a pri fotografii som získal dosť veľký nadhľad nad komplexnosťou nielen kompozície, svetla, farieb ... Je to skladačka, a v tento rok (2020) mám už vedomosti, techniku a zázemie. 
------
A čo bude ďalej???
Ako tu už bolo napísané, videá z mojich fotení  a z mojich tour (výletov) točím už dlhšie. Príde čas, keď sa to všetko spojí, vznikne jeden veľký komplex fungovania jedného fotografa, ktorý sa nebál žiť, fotiť a meniť všetko zaužívané. 
Či to už bude o výletoch, o hľadaní miest, vlogoch, o backstage, sériách ... fotka bude na ústupe... 
Podpor ma: 

Back to Top