Backstage
Witajcie modele, chcielibyśmy przedstawić Wam kilka koncepcji, które chcemy sfotografować Lubom sfotografować podczas wyjazdu fotograficznego do Chorwacji. Ľub i ja znamy się od lat, wspólnie stworzymy kilka koncepcji, będziemy sobie pomagać.
Jako że pogoda ma być kiepska, skupię się bardziej na aranżacji wnętrz, abyście czuli się komfortowo i nie zmarzli.

SK: Ahojte modelky, chceli by sme vám predstaviť zopár konceptov ktoré chceme fotiť alebo točiť na fotovýlete v Chorvátsku. S Ľubom sa poznáme už roky, budeme vytvárať viaceré koncepty spolu, budeme si nápomocní. 
Keďže má byť zlé počasie, budem(e) sa zameriavať viac na interiérovú tvorbu, aby ste boli v pohodlí a nezamrzli ste. 
1. Koncepcje w basenie i może w morzu.
Zdjęcia poglądowe, filmy. Będziemy robić zdjęcia i kręcić pod wodą za pomocą iPhone'a i GoPro, rozwiążemy różne koncepcje, zanurzymy 5m paski led, małe światełka, wskażemy powierzchnię z góry różnymi kolorowymi światłami, aby uzyskać niesamowitą atmosferę. To bardzo ważna koncepcja, na pewno się nią zajmiemy.

1. Koncepty v bazéne a možno v mori.
Ilustračné fotky, videá. Pod vodou sa bude fotiť a točiť s iphone a gopro, budú sa riešiť rôzne koncepty, budeme ponárať 5m led pásy, malé svetlá, nasvedcovať hladinu zvrchu rôznymi farebnými svetlami na docielenie úžasnej atmosféry. Toto je veľmi dôležitý koncept, budeme ho iste riešiť. 
2: Dron
Oboje mamy własne drony, więc będziemy kręcić zdjęcia lotnicze, filmy lub zdjęcia. Na pewno w planach jest dron w basenie (na dmuchańcach), może być też jakaś specjalna koncepcja, która obejmie widoki na krajobraz z nagim ciałem.
Film jest moim „Hołdem złożonym wodzie”

2: Dronovanie
Obaja máme svoje drony, takže budeme zhotovovať zábery z výšky, či už videá alebo fotky. Je určite na pláne dronovať v bazéne (na nafukovačkách), môže byť aj nejaký špeciálny koncept, ktorý bude zahŕňať výhľady na krajinu s nahým telom. 
Video je moja "Pocta vode"
3. Folia metaliczna
Będziemy mieli dużo metrów tego filmu, planujemy jedną koncepcję - folią pokryje się wszystko (stół, kanapa, ściana...), zostanie dodany dym, promienie odbite od kuli dyskotekowej, 3 dziewczyny, dwa kontrolery z konsoli do gier, efektem będą zdjęcia i wideo.
Filmik pochodzi z Ľuba, zdjęcia są mojego autorstwa.
3. Metalická fólia 
Budeme mať veľmi veľa metrov tejto fólie, jeden koncept čo sa plánuje, je - že sa touto fóliou oblepí všetko (stôl, gauč, stena...), pridá sa dym, ľúče odrážané z diskogule, 3 holky, dva ovládače z hracej konzoly, výsledok budú fotky aj video. 
Video reel je od Ľuba, fotky moje. 
4: Ogólnie o kolorach
Będziemy mieli kilka rodzajów kolorów, będzie można nimi malować, bawić się nimi. Istnieją farby do ciała, barwniki, akwarele, tempery zmieszane ze środkami zagęszczającymi.
Zdjęcia są mojego autorstwa, moja ostatnia sesja zdjęciowa.
4: Farby všeobecne
Budeme mať viacero typov farieb, možete sa nimi natierať, zabávať sa s nimi. K dispozícii sú farby na telo, farbivá, vodové farby, temperky, miešané spolu so zahusťujúcimi zmesami. 
Fotky sú moje, moje posledné fotenie. 
5. Kolory metaliczne
Mamy kilka kolorów metalicznych i brokatów, chcielibyśmy pomalować więcej modeli tymi kolorami, nadać karoserii połysk, zająć się fotografią i wideo, więcej zdjęć pod koncepcjami, ten projekt jest bardzo ważny i jest szansa na skorzystanie z świetnych efektów!
5. Metalické farby 
Máme niekolko metalických farieb a glitrov, chceli by sme viac modeliek, ktoré by sa natreli týmito farbami, na telo by sa pridal lesk, riešilo by sa fotenie aj video, viac fotiek pod konceptami, tento projekt je velmi dôležitý a je z neho šanca vyťažiť skvelé výsledky! 
6. Lampki żelowe, paski led, kreacja ogólna
Proszę obejrzeć filmy, to idealna mieszanka do wzajemnego poznania się i zrobienia zdjęć.
6. Gélové svetlá, led pásy, všeobecná tvorba 
Pozrite si prosím videá, je to ideálny mix na zoznámenie a rozfotenie sa. 
7. Sylwetki
Piękna i funkcjonalna koncepcja, dostępny będzie octabox 170 cm, cała obudowa lub detale... Biel jest w tle, Twoje ciało jest na pierwszym planie, zdjęcia są moje.
7. Siluety
Krásny a funkčný koncept, bude k dispozícii 170cm octabox, celé telo alebo detaily... Biela je v pozadí, v popredí tvoje telo, fotky sú moje. 
8. Projekt „Święci” – tylko w przypadku zainteresowania prosimy o wcześniejszą informację
Rysuję te kształty, za Tobą, zdjęcia robione są wieczorem i w nocy, musisz wytrzymać maksymalnie 3 sekundy bez ruchu, daj znać czy mam to zrobić.
8. Projekt "The Saints" - len ak bude záujem, dajte vedieť dopredu
Tie obrazce kreslím ja, za vami, fotí sa večer a vnoci, treba vydržať maximálne 3 sekundy bez pohybu, dajte vedieť či to mám brať. 
9. Portrety w kolorze brokatowym/metalicznym
Dla tych z Was, którzy nie chcą się rozbierać, możemy wykonać sesję portretową z brokatem i farbą metaliczną. Zdjęcia są moje.
9. Glitter/metalic color portraits
Pre vás, ktoré sa nechcete vyzliecť, môžme zrealizovať portrétne fotenie s glitrami a metalickou farbou. Fotky sú moje. 
10. Rytuał
Chodzi o użycie żywego ognia na otwartej przestrzeni, to ma mieć klimat horroru. Zastanawiam się też nad użyciem farby do ciała, dotyku wikinga...
10. Ritual
Ide o použitie živého ohňa v otvorenom priestranstve, má to mať hororový nádych. Tiež premýšľam nad tým, že by sa využilo malovanie na telo, vikingský nádych... 

11. Kominy
Koncepcja na 30 sekund, więcej modeli chodzących nago z kominami. Będzie jedna szansa
11. Dymovnice 
Koncept na 30sekúnd, viac modeliek, ktoré budú kráčať nahé s dymovnocami. Bude jedna šanca, 
12. Czas projektu
Całkowita ciemność, dłuższe naświetlanie, zabawa ruchem,
12. Projekt Čas
Úplná tma, dlhšia expozícia, hra s pohybom,
13. Mieszanka istniejących koncepcji – improwizacja
Na pewno nie wszystko uda się zrealizować, zostanie zatem dobrane stosownie do sytuacji i dostępnych opcji, wiele koncepcji można przeplatać i łączyć. To improwizacja, maksymalne wykorzystanie minimum, przekraczanie niemożliwego, walka z możliwościami 
13. Mix doterajších konceptov - improvizácia
Určite sa všetko neurobí, bude sa preto vyberať podla situácie a dostupných možností, mnohé koncepty sa môžu prelínať a kombinovať. Je to improvizácia, vyťažiť z minima maximum, prejsť nemožným, pobiť sa s možnosťami  
14. Folia polipropylenowa + projektor
Będzie to zupełnie nowa rzecz, której nie próbowałem, użycie nie będzie takie jak na filmie, powstanie coś innego, praca z odbiciami i projekcją
14. Polypropylénová fólia + projektor
Toto bude celkom nová vec, ktorú nemám odskúšanú, použitie nebude ako na videu, bude sa vytvárať niečo ine, pracovať sa bude s odrazmi a premietaním
15. Klasyka chłopska
Również klasyczne zajęcia na wsi, wieszanie prania, sprzątanie, koszenie, rozbieranie itp. itp
15. Sedliacke klasiky
Také klasické dedinské činnosti, vešanie prádla, upratovanie, kosenie, oberanie, atď atď
16. Możesz stworzyć koncepcję!
Każdy z Was jest wyjątkowy, ma inne umiejętności, doświadczenia, wizje i cele. Napisz do mnie wiadomość jeśli chcesz rozwiązać konkretny koncept. Dziękuję za twoje zaufanie
16. Ty vieš vytvoriť koncept!
Každá z vás je jedinečná, má iné dovednosti, skúsenosti, vízie a ciele. Napíš mi správu ak chceš riešiť nejaký určitý koncept. Ďakujem za dôveru

17. Taniec z mąką i strobistą
Ta koncepcja zostanie omówiona z Olivią. Pozy taneczne z mąką, a drugą koncepcją jest wykorzystanie strobistów w ruchu.
17. Tanec s múkou a strobist 
S Oliwiou sa bude riešiť tento koncept. Tanečné pózy s múkou a ako druhý koncept použitie strobist v pohybe. 
18. Intymność dla odważnych dziewcząt
Od dawna chciałem ponownie sfotografować tę moją starą sesję zdjęciową.
18. Intimita pre odvážne holky
Chcem už dlhšie prefotiť toto moje staré fotenie. 
Zdjęcia poglądowe Lubomíra, które chce rozwiązać + akcesoria, które będą dostępne.
Ilustračné fotky od Lubomíra, ktoré chce riešiť + doplnky ktoré budú k dispozícii. 
Inne zdjęcia z mojego portfolio, które są podobne do koncepcji, które chcemy rozwiązać.
Iné fotky z môjho portfólia, ktoré sú podobné konceptom ktoré chceme riesiť. 
Back to Top