Nicol na preliezkach
9/2019
Zdravím Vás, prinášam jedno staré video, kde som s Nicol pobehal zopár preliezok, pozriete sa ako to vyzeralo na fotení, čo sme zažili, ako som si modelku navigoval a taktiež sú vo videu výsledné fotky.
Vešanie prádla so Simi | Akcia voda 2020 |
9/2020
Ďaľšie video z akcie "Back to the future" (Návrat do "minulosti") Tentokrát som zostrihal len malú časť so Simi.
Gells light 3 - LED | Farebné svetlo 3 - LED, backstage
Séria Gells, tretia časť
Gells light 2 - transparent foil | Farebné svetlo 2 - fólia, backstage
9/2020
Séria Gells, druhá časť
Gells light 1 with Rebeka 4K | Farebné svetlo 1
9/2020
Prvé oficiálne a velké fotenie s gélovými filtrami. Vyskúšané boli 3 setupy, z ktorých boli fakt skvelé výsledky, veď pozrite video :) 

Hi guys, this is video from my first gells light event in 2020 year. I try use blue and red light in first step, then I played with more colors and I ended up with blue and warm orange.
Fotostretnutie "Back to the future" (Návrat do "minulosti") voda 2020
9/2020
Malý zostrih z fotenia "Back to the future" (Návrat do "minulosti") fotostretnutie, VODA + OHEŇ.
Olomouc foto tour, ďalší skvelý výlet, krátky zostrih
8/2020
Päť dní v Čechách, zväčša okolo Olomouca, toto bol viac výlet ako fotenie, počkajte si na celé video :)
Druhé stretnutie fotografov, dym, baterky, olej, sexi modelka, gells light, štúdiové fotenie
6/2020
Opäť som naplánoval akciu, kde sme sa zabavili so svetlami, dymom a sexi modelkou. Ak by ste sa chceli zúčastniť takýchto fotení, fotostretiek, info a je buď na mojej stránke, alebo vlastne u mňa (covid doba...)
Rozfúkané fotenie so Simi, Mio Fallen, Sigma 50 85 ART 1.4, canon RP, Sony a7III a backstage
6/2020
Prvé fotenie s modelkou Simi, šli sme sa pozrieť na Nitriansku kalváriu, a pri jej skalách povznikali tieto fotky. Fotilo sa klasicky na canon RP, na Sigmu 50-tku ART a aj na 85ART, video sa točilo na Sony A7III kde asistovala Marcela.
Fotenie na hradbe - ako pózovať modelku???
5/2020
Túžite po reálnom princípe pózovaní modelky? Všetky tie žvásty a opakujúce sa super-rady vám už lezú krkom??? Tak poďte sem, tu je REALITA!!! 

Toto je malá časť z výletu do červenej ďateliny, kde sme sa zastavili na hrade Branč. Vymyslel som takéto fotenie, keďže s modelkou sme vždy fotili skôr akrobatické veci. Miesto na ktorom robila pózy je dosť široké, aj keď to tak z videa nevyzerá a hradba tiež nebola až tak vysoko. Preto vám teraz môžem priniesť video ako sa pózuje osoba, ktorá bola modelkou len mne, nikomu inému, ja som si ju učil všetky veci a naše spolupráce boli vždy tak zaujímave, že nepotrebovala hľadať iného fotografa.
Klip z Banskobystrickej tour, dva dni plné fotenia
6/2020
Tri dni, dve noci, tucet fotení... takto to nejak vyzeralo v skratke. Onedlho vám tento výlet prinesiem v dvoch častiach, spolu s fotkami, budete sa môcť pozrieť na to ako sa riešili veci, ako som fotil, čo bolo zlé, dobré...
Fotenie v Nitre pri sakurách, backstage Canon RP + sigma 50 ART
4/2020
Šli sme cez ulicu plnú rozkvitnutých sakúr a ... tak sme sa zastavili na 10 minútové fotenie. Využili sa taktiež rúška, keďže je tu covid-19, a myslím si, že neboli na škodu. Fotil som na moju v tomto roku už asi klasickú zostavu, bezzrkadlovka Canon RP a Sigma 50mm f1.4 ART.
Backstage fotenie s gitarou, mäkké svetlo, Mio Fallen, studio soft light shot photography
4/2020
Čaute, znova som si spravil ďalšie fotenie, tentokrát to bolo ale s úplne mäkkým svetlom. Až ma poznáte, viete že také svetlo nevyužívam, výsledok je ale fajn :) Bolo inak veľmi málo materiálu, pretože to celé fotenie, z ktorého sú fotky ste mohli sledovať online na Nitrianskych fotografoch a aj na tomto kanále na youtube.
Malé baterky, gélové svetlá a veľa dymu - backstage z fotenia, canon RP, gell light
2/2020
Ako všetci viete, rád sa hrám s baterkami, síce ich používam skôr inak, ale tentokrát som vzal kopec dymu, lesklé telo a farebné filtre. Tu je výsledok, dúfam, že sa vám táto moja prvotina páči, premýšľam, že by som v tomto ešte pokračoval. Dúfam, že už teraz sa bude dať aj komentovať video, tak môžete napísať váš názor. Ďakujem a majte svetlo aké si sami urobíte, Mio Fallen
Fotenie v parku, Sony A7III, 85mm f1,8, sigma 50ART
2/2020
Ako fotiť? Dosť zaujímavá otázka, pozývam vás teda na moje fotenie. Modelka Sofia, asistoval Jozef a skúsili sme to natočiť. Fotil som na Sony A7III, fotilo sa v Nitrianskeho parku, bez odraziek, svetiel, bleskov atď.
Charitatívny kalendár s The Gentlemen Slovakia pre psie útulky
12/2019
Ako sa vytváral kalendár (2020) na podporu opustených psíkov v útulkoch.
s Nicol na preliezkach
9/2019
Každé fotenie je hriech, zvlášť toto! poď fotiť, nevieme kde čo a ako sa nafotí, výsledok je proste úžasný!!! 
Reflexie na hladine - niečo, čím som sa zapísal! 
9/2017
Pozeráte na úvodný obrázok a vravíte si že - kruh??? Podľa mňa nie, ale tu to celé začalo!!! Túto akciu spomínam dosť často, isto sa k nej budem vracať nie len v rozprávaniach pri Kruhu, ale aj pri tom, ako mi nik neveril...

You may also like

Back to Top